Втор сингл на Litiüm, бендот од Македонска Каменица со десетгодишен тапанар

Litiüm, рокенрол бенд од Македонска Каменица, го објави својот втор сингл „Dirty games“ и видео од претстојниот албум. Бендот е составен од Мартин Ангеловски, гитара и вокал, Иван Стојковски, бас и вокал, како и десетгодишниот Давид Ѓорѓиев на тапани.