„The Soft Moon“ во МКЦ на 6 октомври

После минатогодишниот одличен настап на „Здраво Млади“, Luis Vasquez и „The Soft Moon“ се враќа во Младинскиот Културен Центар. Концертот ќе се одржи на 6 октомври, со почеток во 21 часот.

Настапот во МКЦ е дел од европската турнеја на која ќе биде промовиран новиот албум “DEEPER”.

Билетите можат да се набават на билетарницата на МКЦ и преку продажната мрежа на МК Тикетс.