[Видео] Chemical Brothers објавија нов спот, режиран од оскаровецот Michel Gondry

Британскиот електронски двоец Chemical Brothers го објави спотот за песната „Go“, соработка со Q-Tip, која ќе се најде на претстојниот албум „Born in the Echoes“. Спотот е режиран од францускиот режисер, сценарист-оскаровец и продуцент Michel Gondry.